OSLAVILI JSME 30 LET OD ZALOŽENÍ NAM SYSTEM

8. 9. 2020

Už v roce 1990 dostal Jiří Tomčala, majitel a ředitel firmy NAM system, nápad začít podnikat v oblasti zabezpečovacích technologií. Tehdejší porevoluční doba byla sice nejistá, ale přála odvážným. Podporu našel Jiří v šikovných kamarádech (ze kterých se později stali kolegové). Založil si tedy živnost se zkratkou NAM, která znamená Neproklouzne Ani Myš.

Nyní v roce 2020 jsme oslavili již 30 let firmy. Sešli jsme se ve čtvrtek 3. září 2020 na firemní zahradě a připili jsme na úspěch společnosti v dalších letech.

Jiří Tomčala nám připomněl krušné začátky svého podnikání. Ukázal nám kolo, na kterém jezdil na první montáže, a těžkou krosnu plnou nářadí, kterou nosil na zádech. Historii firmy nám také připomněla výstava produktů, které jsme za uplynulé roky vyvinuli a vyrobili.

Na programu dne byl fotbalový zápas mezi dvěma divizemi – ONI system a NAM technology. Oba týmy naplnili zkušení hráči všech ročníků. Vítězný pohár však dostalo pouze jedno družstvo, a to NAM technology.

Jsme rádi, že jsme mohli oslavit 30 let firmy a že má NAM system spoustu skvělých zaměstnanců. Mnoho z nich je tu už od začátku firmy.

Bez nich by zkrátka NAM system nebyl NAM systemem.

 

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885