HELPCARE NA NEJVĚTŠÍM KONGRESU POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V ČR

5. 11. 2019

Získat nové informace, znalosti a poznatky. Kvůli tomu přijelo 10. – 11. října 2019 do Tábora více než 600 účastníků na XI. ročník výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb. Byly mezi nimi významné osobnosti sociální sféry, sami poskytovatelé i odborníci na sociální péči. Chybět jsme nemohli ani my a náš systém HelpCare.

Novinky v oblasti sociální služeb

Dva kongresové dny nabídly program plný přednášek i praktických workshopů. Účastníci se dozvěděli o zajímavých projektech, nových metodách práce, ale také o blížících se legislativních a finančních změnách. Vrcholem byl slavnostní galavečer, během kterého se mimo jiné udílely certifikáty Značka kvality a Certifikovaný manažer v sociálních službách.

HelpCare představil své široké využití

My jsme na našem stánku prezentovali moderní systém pro přivolání pomoci HelpCare, který je vhodný právě pro sociální služby. Využívat ho mohou domovy pro seniorydomovy s pečovatelskou službou nebo terénní služby.

Návštěvníkům kongresu jsme prakticky ukázali, jak HelpCare funguje a v čem je jedinečný. Mohli se podívat na všechna tísňová tlačítka a detektory a vyzkoušeli si jednoduchou práci s mobilní a webovou aplikací. A dokonce si na našem stánku mohli zasoutěžit o mobilní telefon.

Kde nás dále uvidíte

Letos se s námi můžete potkat ještě na těchto akcích:

  • seminář pro zdravotnický personál v Kutné Hoře – 7. – 8. listopadu 2019
  • seminář pro ředitele na Sepetné – 28. – 29. listopadu 2019
  • seminář pro terénní službu v Ledči nad Sázavou – 28. – 29. listopadu 2019

Pokud přijedete, neváhejte a stavte se za námi na náš stánek.

Podívejte se i vy, jak HelpCare můžete využít právě ve vašem zařízení sociální péče

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885