Jaký byl 16. ročník soutěže Zelená myš

7. 3. 2023

 

Zelená myš dnes odstartovala klání studentů z učebních a studijních oborů elektrotechniky a my vám přinášíme čerstvé zprávy o tom, jak 16. ročník probíhal.

V rámci programu NAM školám pořádáme soutěž pro školy z České republiky se zaměřením na elektrotechniku, programování a mikroprocesorové techniky. Naším cílem je dát studentům příležitost k tomu, aby mohli ukázat své vědomosti, a jak je dovedou používat v praxi.

 

V letošním roce byla soutěž rozdělena na tři etapy:

  • Nastavení hardware – komunikátorů REGGAE
  • Programování software – definice hlídaného objektu v monitorovacím sw NET-G
  • Všeobecný test znalostí systému PZTS, EPS a PCO

 

Účastníci se při této příležitosti seznámili se svým studijním oborem „z venku“ a vyzkoušeli si pracovat pod tlakem. Na celou akci dohlíželi zkušení technici, kteří se podíleli nejen na průběhu soutěže, ale také na vytvoření testů na základě vlastní praxe.

 

Na závěr přišlo vyhlášení výsledků a ocenění pro tři nejlepší školy a také pro jednotlivé studenty, na které čekaly zajímavé ceny. Nakonec každý obdržel za snahu dárek v podobě sportovního batohu.

Jsme rádi, že můžeme zkvalitnit technické vzdělávání studentů a přispět k získání nových zkušeností například pro výběr dalšího vzdělání nebo pro uplatnění v zaměstnání.

 

PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII SOUTĚŽE ZELENÁ MYŠ 2023

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885