JSTE FANOUŠEK RALLY? NAHLÉDNĚTE DO ZÁKULISÍ

8. 4. 2015

Rally je nebezpečný sport. Závodníci jezdí vysokou rychlostí. Adrenalin stoupá. Organizátoři rally chrání pomocí jednotek ONI system diváky i závodníky před nenadálou situací.

Začíná další ročník závodů Mistrovství ČR v rally

Už 6. rokem se NAM system, divize ONI system, podílí na zajištění bezpečnosti závodů rally, které se jedou v rámci Mistrovství České republiky v rally nebo Mistrovství České republiky ve Sprintrally. Akce probíhají pod hlavičkou Autoklubu České republiky.

Aby mohli organizátoři závody rally pořádat, musí splnit řadu podmínek, které zajistí bezpečnost obyvatel a závodníků. Jezdci často projíždí městy a obcemi, rychlostní zkoušky se jezdí v terénu. Akce se účastní řada lidí a složek, které je potřeba na dálku koordinovatdispečeři, traťoví komisaři, sanitky, vrtulníky a samotní závodníci.

ONI system jednotky pro rally, které jsou nainstalovány v závodních autechzvyšují bezpečí diváků i závodníků a chrání je před neočekávanou situací. Dispečeři mají díky webovému portálu www.onisystem.net přehled o online pohybu jednotlivých vozidel. Dispečink sleduje pohyb závodníků na trati, dostává automaticky informace o havárii a o překážce na trati. Je schopen do vozu odeslat žlutou vlajku, což je pokyn k ukončení závodu.

FOTOGALERIE BARUM RALLY ZLÍN 2014

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885