ZAJISTĚTE BEZPEČÍ SVÝM KLIENTŮM, POSKYTNĚTE PERSONÁLU KVALITNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

 • Dopřejte svým klientům větší pocit bezpečí a pořiďte pro vaši organizaci spolehlivý systém tísňové péče. Díky našemu hardware a software si vaši klienti jednoduše přivolají pomoc, pokud ji budou potřebovat. Nabídneme vám širokou škálu tísňových tlačítek, tlakových lišt nebo detektorů.
 • Zefektivněte práci svého personálu, zabraňte zbytečným zmatkům. Při poskytnutí péče a pomoci jde hlavně o rychlost. Díky software HelpCare bude ošetřující sestra prostřednictvím mobilní aplikace okamžitě upozorněna, že konkrétní klient stiskl tísňové tlačítko. Tento poplach jednoduše odbaví a všechny ostatní sestry v aplikaci uvidí, že o klienta je už postaráno.
 • Postarejte se o své klienty, i když se pohybují venku –  na procházkách a na výletech se také mohou cítit bezpečně. Vybavte je našimi GPS hodinkami a oni na nich v případě problému stisknou SOS tlačítko. Informace o vzniklém poplachu, majiteli hodinek a jeho poslední GPS poloze se během několika sekund zobrazí v mobilních aplikacích odpovědných osob.
 • Mějte přehled o tom, k čemu došlo za uplynulé období. Přehledy a reporty vám poskytnou důležité informace – k jakým sicuacím došlo a kdo a jak je vyřešil.
 • Postaral se váš personál o klienty skutečně tak, jak měl? Jednoduše se o tom přesvědčte. Pečovatel načte každou provedenou činnost (úklid, praní, nákup) přes NFC čip do aplikace a vy tak budete mít přehlednou evidenci všech úkolů, které splnil. Ta vám dobře poslouží pro kontrolu nebo také jako podklad pro vyúčtování poskytnutých služeb.
 • Potýkají se vaši zaměstnanci s problémovými klienty? Cítí se někdy ohrožení? Ochraňte je pomocí SOS tlačítek či GPS hodinek a oni budou schopní si okamžitě přivolat pomoc, pokud nastane nějaký problém.
 • Usnadněte si správu a ochranu vašeho majetku. Prostřednictvím monitorovacího systému 1Box a nainstalovaných komunikátorů a čidel můžete buď vy, nebo dispečink vaší bezpečnostní agentury hlídat, jestli se na objektech neděje něco, co nechcete, a můžete dále řešit poplachové stavy. Získáte okamžitý přehled o stavu sledovaných objektů a historii řešení všech poplachových událostí. Ihned budete vědět o pohybu nežádoucích osob v zakázaných místech. Můžete tak zabránit vniknutí do objektu nebo krádeži.
 • Hlídejte vznik požáru ve vašem objektu – díky požárním systémům napojeným na pult centrální ochrany okamžitě víte, ve které místnosti hoří. Ostraha areálu dokáže situaci ihned lokalizovat a může ji vyřešit do několika desítek sekund.
 • Mějte pod kontrolou svá terénní auta, budete vědět, kde se pohybovala, kolik najela kilometrů nebo zda jela tam, kam neměla. Identifikujte řidiče vozidel – pomocí čipů vždy přesně víte, který řidič auto řídil, kam a kudy jel a jak se k vozidlu choval. 
 • Zabraňte krádeži svých aut. GPS jednotka nainstalovaná ve vozidle pošle okamžitou SMS a e-mailové upozornění při krádeži auta, kol, odtažení vozidla nebo nehodě na parkovišti.
 • Vygenerujte si automatickou knihu jízd – rychle si zpracujete, schválíte a vyúčtujete cestovní příkazy pro účetnictví.

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885