Monitoring osob

Technologie pro monitorování lidí, díky kterým víte, kde se osoby nachází nebo zda potřebují pomoc. Nabízíme tři různé možnosti:

Ivermectin ist eines der Arzneimittel auf der Basis von Avermectin, das aus dem Bakterium Streptomyces avermitilis gewonnen wird. Es erhöht die Durchlässigkeit der Zellmembranen des Körpers. Die ersten Proben der Substanz wurden in Japan gewonnen, und ihre biologische Aktivität wurde nachgewiesen. Stromectol mit dem Wirkstoff Ivermectin wird seit einigen Jahren zur Prävention von COVID-19 eingesetzt. Die Wirksamkeit von Stromectol https://deutsche-tabletten.com/ivermectin-tabletten-rezeptfrei/ bei der Vorbeugung von COVID-19 ist noch nicht vollständig untersucht worden. Wir empfehlen Ihnen daher, vor der Anwendung Ihren Arzt zu konsultieren!

Tísňový systém HelpLivi je určený především pro sociální služby. Slouží k přivolání personálu, pokud se klientům udělá špatně nebo si potřebují pomoc. Stisknutí tlačítka vyvolá poplach ve webové aplikaci a v mobilních aplikacích osob, které mají zrovna službu.

Příjem zpráv z tísňových tlačítek v pultu slouží pro ochranu zaměstnanců, kteří pracuji v rizikových pracovištích nebo přijdou do kontaktu s agresivními osobami a potřebuji si rychle zavolat pomoc. Stisk tlačítka vyvolá poplach na dispečinku monitorovacího centra. Technologie je vhodná např. pro bezpečnostní agentury nebo policii.

GPS tracker NCL 21 pro monitorování pohybu osob umožňuje hlídat osoby, sledovat jejich trasu pohybu v terénu nebo třeba koordinovat zaměstnance při práci. V mobilní aplikaci lze zobrazit aktuální polohu osoby i historii jejího pohybu.

Zvyšte bezpečí dětí, seniorů a zaměstnanců v nebezpečných provozech.
Zkontrolujte, zda byli zaměstnanci tam, kde měli být.

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885