SW PRO ZOBRAZENÍ SLEDOVANÝCH VOZIDEL

Software ONI system pro zobrazení sledovaných a střežených vozidel. Slouží pro rychlé zobrazení aktuálního i historického pohybu vozidel a vytváření reportů pro řízení vozového parku.

Monitorovací software ONI system uspokojuje potřeby firem a jednotlivců, kteří potřebují hlídat a sledovat svůj vozový park a optimalizovat jeho využití. Umožňuje rychle, online a spolehlivě zpracovávat data o pohybu vozidel, jednotlivých řidičích a jejich chování k autům.

Výhody software pro monitoring vozidel ONI system:

  • Okamžité zobrazení – GPS jednotka umístěná ve vozidle zaznamenává polohu vozidla každých 10 sekund a na portál odesílá všechna data v intervalu dle tarifu zpravidla co 60 sekund. Aktuální poloha na mapě je zobrazena v rámci této doby aktualizace a to online, bez dalšího zpoždění.
  • Online přístup – software lze ovládat odkudkoliv, kde je k dispozici internetové připojení.
  • Definice velkého počtu vozidel – v systému lze definovat až 250 různých vozidel, které lze barevně odlišit.
  • Jednoduchá a přehledná kontrola – rychlostí a tras vozidel.  Vozidlové jednotky napojené na CAN/FMS sběrnici ve vozidle umožňují odhalit ztráty paliva.
  • Denní přehledy všech vozidel nebo vozidel podle typu a řidiče – možnost nastavit si údaje o konkrétních vozidlech, řidičích a jejich právech, pracovištích a kontaktní údaje v případě poplachu.
  • Doplňující aplikace k základním funkcím – jako tvůrce hardware a software pro sledování a hlídání vozidel vyvíjíme aplikace, které rozšiřují možnosti využití GPS jednotky a webového portálu – aplikace pro sledování vytížení vozového parku, analýzu stylu jízdy řidiče, sledování ekonomiky provozu a dalších.
  • Nastavení zón – možnost nastavení oblastí, kde se vozidla mohou pohybovat nebo zón, do kterých auta nesmí vjet. V případě nežádoucího pohybu vozidel obdrží majitel účtu okamžitou SMS nebo email.
  • Velmi vysoká bezpečnost dat – uložená data jsou velmi dobře chráněna.

 

VYZKOUŠEJTE SI DEMO VERZI SOFTWARE

Podívatsenademoverzi

FOTOGALERIE

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885