TÍSŇOVÁ TLAČÍTKA

Jednotky, které umožňují monitorovat pohyb osob a hlídat nouzové stavy. V případě, že sledovaná osoba potřebuje pomoc, stiskem tlačítka dá o sobě vědět dispečerskému pracovišti, které situaci ihned řeší.

  • Mobilní tísňová jednotky – pro osoby, které se volně pohybují mimo vyhrazené budovy nebo areály je určena jednotka, která umí posílat GPS polohy, detekovat krizové stavy, přivolat pomoc, telefonovat a hlídat technický stav zařízení.
  • Domácí tísňová jednotky – především pro seniory, které je nutné monitorovat ve svém bytě, je určeno stacionární zařízení. Hlavní jednotka systému umí připojit bezdrátová tlačítka, táhla do sprchových koutů, požární a bezpečnostní čidla atd. Toto zařízení pak umožňuje přivolat pomoc, automaticky detekovat krizové a technické stavy a telefonovat na dispečink.
  • Systém tísňových tlačítek – je určen pro domovy pro seniory nebo jakékoliv pracoviště s možností napadení personálu (nemocnice, nákupní centra, benzinové stanice atd.). Hlavním prvkem je komunikátor REGGAE s integrovaným přijímačem bezdrátových tísňových tlačítek a tísňová tlačítka v různých provedeních. Tísňové zprávy jsou zasílány na pult centrální ochrany PCO.

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885