Jsme významným a respektovaným českým výrobcem hardwarových a softwarových řešení monitorovacích technologií. Na trhu působíme od roku 1990 a zaměřujeme se především na bezpečnostní aplikace.

Jsme členem sdružení, která podporují vzdělanost a podnikání v oblasti informačních a komunikačních technologií – IT Clusteru a BT klasteru. Jako člen ČKBS máme přehled o aktuálních informacích z oblasti bezpečnostních služeb.

Podporujeme vzdělání a rozvoj technologií ve školách. Spolupracujeme na projektech VŠB-TU Ostrava a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pro studenty SOU a SOŠ elektrotechnických pořádáme výukový program monitorovacích technologií NAM školám, který zlepšuje jejich uplatnění v praxi.

Nabízíme technologie a služby určené pro střežení a monitorování stacionárních a mobilních objektů.  Jedná se o vlastní produktová řešení – pulty centrální ochrany, systémy monitorování polohy mobilních objektů a komunikační zařízení pro přenosy dat v nejrůznějších aplikacích.

Mezi naše nejznámější produkty patří GPS jednotka do vozidel NCL 20, webový portál pro správu vozidel www.onisystem.net, aplikace pro sledování vytížení strojů, stylu jízdy řidiče a ekonomiky provozu vozidla, technologie pro dohledová centra 1Box, komunikátory REGGAE, komunikační síť NSG, rádiová síť GLOBAL a GLOBAL2.

Mezi naše hlavní produktová řešení patří:

logo_NAM_technology, který vyrábí a vyvíjí technologie pro provoz dohledových a přijímacích center, monitorování objektů, technologií a osob.

ONI-system, který vyrábí a vyvíjí hardware a software pro monitorování vozidel a mobilních objektů.

Kontaktujte nás

Dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Dohled
NAM®technology
+ 420 603 493 885